KONST / Litografier / Färglitografi 12286471
nr 1228 6471
Färglitografi
Leif Ericson, 11/60. Signerad, daterad 80. "Passage", Motivet: 40x50
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:54:05
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr